Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 31.07.2018 10:42:37 

AGILITY DDM HRANICE

Seznam přihlášených

Seznam přihlášených závodníků

Do seznamu závodníků jsou zařazeni pouze ti, kteří nám zaslali potvrzení o platbě!

Při jakékoliv změně či chybě nás prosím kontaktujte na mail. Děkujeme.

 

Aktualizováno: 19. 6. 2014   11:00

Počet přihlášených: 86

 

!!! PŘIHLAŠOVÁNÍ UKONČENO !!!

Začátečníci

Jméno psovoda Jméno psa Plemeno Kategorie OSA
Batlová Zuzana Máša Čivava XS ZKO Ratiboř
Feráková Michaela Amálka Čínský choch. pes S Agility DDM Hranice
Gadasová Pavla Matýsek Kříženec S Agility DDM Hranice
Marodiová Aneta Lola Kříženec S Agility DDM Hranice
Vaňková Natálka Ennie Boloňský psík S Agility DDM Hranice
Molcarová Věra Cheetah Papillon S KA Třešť
Tyljaková Iveta Xena Ze Smiřické zahrady (Gaia) STB S -
Schmidt Martin Paris Hilton Kaul Francouzský buldoček S KK Ostrava-Třebovice
Hroníková Kristýna Lancelot Paleur JRT S AgiKroměříž
Vaculíková Jana Ája Pudl Toy S AgiKroměříž
Vranová Kateřina Dupi PRT S Argus Zlín
Perůtková Hana Ťapka Kříženec M Agility DDM Hranice
Šebelová Renata Dux Šeltie M -
Hanáková Michaela Konny Kříženec M KK Prostějov
Korbélyiová Lenka Ben Kříženec M KK Prostějov
Kotásková Anna Dasha Kříženec M Lucky Dogs Ratíškovice
Kuchařová Monika Bessy BOC L Agility DDM Hranice
Filiačová Martina Await your future My Sentinel (Mety) AUO L Agility DDM Hranice
Klevarová Markéta Chaney Ze skalistých hor BOC L Agility DDM Hranice
Machala Martin Fine Day Alkyra BOC L Agility DDM Hranice
Hegarová Tereza Sunny BOC L Agility DDM Hranice
Hegarová Tereza Fergie BOC L Agility DDM Hranice
Baranová Magda Aspot z Bohemia max (Jack) BOC L -
Kotásková Anna Tobi Kříženec L Lucky Dogs Ratíškovice
Bartošová Lenka Afrodita Love from Tatras AUO L Beskyd agility team
Marková Bohdana Klea BOC L Nový Jičín

 

Pokročilí

Jméno psovoda Jméno psa Plemeno Kategorie OSA
Mlčáková Monika Erik Molendo Údolí Vrchlice Čivava XS Agility Kroměříž
Molcarová Věra Felon Papillon S KA Třešť
Prokop Miroslav Gera Papillon S KA Třešť
Prokop Miroslav Ejmy Papillon S KA Třešť
Sedláčková Edita Darssi Papillon S KA Třešť
Sedláčková Edita Bessi Kříženec S KA Třešť
Škňouřilová Helena Viola Kunín JRT S Agility DDM Hranice
Bartošíková Ludmila Diesel Viking Tantum Auri Šeltie S ZKO Krnov
Littnerová Monika Gina JRT S Kroměříž
Rüdigerová Pavla Feral Imp Barabel Šeltie S Flying Paws Sedlec
Vlašic Petr Jeverley Lenfir Šeltie S Flying Paws Sedlce
Čižmárová Dáša Qanty z Agova dvora (Bára) Knírač malý S SVČ Lipník n. B.
Čižmárová Dáša Ebi Kříženec S SVČ Lipník n. B.
Proroková Jana Monty Papillon S AgiKroměříž
Zajková Simona Donald Kříženec S -
Lajmarová Denisa Alejandra Amaya Buenos Hermanos Border teriér S Agility Kroměříž
Mračková Veronika Arianka Maltézský psík S Agility Kroměříž
Schmidt Martin Safira Francouzský Buldoček S KK Ostrava-Třebovice
Malenovská Barča Ara od Veličky (Aruška) ta nejhodnější :P BRT M Agility DDM Hranice
Gadasová Marie Nick Farma Štěkot POD M Agility DDM Hranice
Navrátil Daniel Xatie Hedvábný sen (Scotty) Šeltie M Agility DDM Hranice
Bartoš Petr Dasty Kříženec M Flying Paws Sedlec
Beranová Ilona Debora Kříženec M KK Jihlava
Krejčířová Veronika Rico Šeltie M KA Třešť
Molcarová Věra Orin Šeltie M KA Třešť
Prokop Miroslav Kessi Šeltie M KA Třešť
Šebelová Barbora Dasty Šeltie M -
Bartošíková Ludmila Kimi Šeltie M ZKO Krnov
Cyroňová Petra Betty Kříženec M Argus Zlín
Kamasová Barbora Adélka Z Karlovy chalupy Hladkosrstý Foxteriér M HAF Beskydy
Koutníková Jana Aillie Moravian Gate AUO L Agility DDM Hranice
Klanduchová Markéta Exceptional Kazari-Toyo Ken (Ex) ACD L Agility DDM Hranice
Novák Pavel Odyssea Krásná louka KK L Agility DDM Hranice
Baranová Magda Evan Z Kamilkové zahrady (Spiky) AUO L -
Bartošíková Ludmila Turbo Mix L ZKO Krnov
Lukešová Kristýna Keisy Zlatý retrívr L ZKO Krnov
Veselá Renata Aida Bochus CHP L AgiKroměříž
Veselý Rostislav Airin Porta Moravia CHP L AgiKroměříž
Proroková Jana Bonýsek Bearded kolie L AgiKroměříž
Krajčíková Alžběta Jekyll Kříženec L SVČ Lipník n. B.
Bartošová Lenka Anny Zlatý retrívr L Beskyd agility team

 

Štěňata

Jméno psovoda Jméno psa Plemeno OSA
                                                                                                          Malí (S+M)
Hošáková Eliška Ketty Boloňský psík Agility DDM Hranice
Tichánková Ivana Joanna Skansehøj's (Bridget) Bígl Agility DDM Hranice
Škňouřilová Helena Viola Chifley Cheescake Killers Hole PRT Agility DDM Hranice
Tichánková Nela Precious Ornament Perla Vltavy (Jammy) Bígl Agility DDM Hranice
Pančíková Jarmila Viky Kříženec Agility DDM Hranice
Molcarová Věra Jimi Papillon KA Třešť
Cyroňová Petra Barney JRT Argus Zlín
Lajmarová Denisa The Roadrunners Unreal Ladykiller PRT Agility Kroměříž
Mračková Veronika Clear Alsior Papillon Agility Kroměříž
                                                                                                             Velcí (L)
Machalová Simona Anie Z čertovy kazatelny (Enyška) BOC Agility DDM Hranice
Ligasová Kateřina Amazing Candy Versatile Ailand (Candy) AUO Agility DDM Hranice
Šupejová Lucie Azure Beauty Versatile Ailand (Mystique) AUO Agility DDM Hranice
Mlčáková Monika Afrodite Mayby Simple Elegance BOC Agility Kroměříž
Snášilová Tereza Aithra Star Simple Elegance (Lays) BOC Agility Zlechov
Táborská Monika Chelly Bombastic Carcassone Tolugo AUO Agility Uničov

 

Veteráni

Jméno psovoda Jméno psa Plemeno Kategorie OSA
Batlová Zuzana Rex Jorkšírský teriér S ZKO Ratiboř
Lajmarová Denisa Kimík Jorkšírský teriér S Agility Kroměříž
Valová Soňa Anne Malet BOM L ZKO Ratiboř
Vranová Kateřina Ebča ACD L Argus Zlín

 

TOPlist