Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 31.07.2018 10:42:37 

AGILITY DDM HRANICE

Členové
 

ROZDĚLENÍ SKUPINEK VE ŠKOLNÍM ROCE 2014/2015
 

V jeden čas cvičí vždy skupinka 1. začátečníků a 1. pokročilí, po nich 2. skupinka začátečníků a 2. skupinka pokročilých.

Návrhy na případné změny či úpravy mi pište do zpráv, je jasné, že ve skupince 1 pokročilých je lidí více - bude taky vyčleněn delší čas pro trénink, nebo se může někdo z této skupinky nechat dobrovolně přesunout do skupinky 2

 

ZAČÁTEČNÍCI / ŠTĚŇÁTKA

1. SKUPINKA 2. SKUPINKA
ARNY DUTCH BRT PAVLÍNA CONNY ČSV
ELIŠKA KETTY BP TERKA SUNNY BOC
JARČA VIKY KŘÍŽENEC LUCKA NELINKA BOC
TERKA ESKIMA ČCHP ALČA MIA ŠPIC
NELA JAMMY BÍGL MAJDA CAIRA BŠO
 

POKROČILÍ
 
1. SKUPINKA 2. SKUPINKA
MÍŠA AMÁLKA ČCHP MARKY CHANEY BOC
ANETKA LOLA KŘÍŽENEC MONČA BESSY BOC
NATÁLKA ENNIE BOLOŇÁČEK MARŤAS FINÝ BOC
VERČA SPARKY JRT SIMČA ENYŠKA BOC
BARNEY RR MARŤA METTY AUO
BARČA ARUŠKA BRT PAVEL ODÝ KK
DAN SCOTTY SHE      
HANČA ŤAPKA KŘÍŽENEC      
IVČA BRIDGET BÍGL      
MARUŠKA NICK PYRENA      

 

 
SEZNAM ČLENŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2012/2013
 
TRENÉRKY
                                                Jana Koutníková                                                                                         Markéta Klanduchová
 
                                             
ČLENOVÉ 2012/2013
ZAČÁTEČNÍCI POKROČILÍ

Chaney ze Skalistých hor (Border kolie)

Ara Od Veličky (Border teriér)

Odyssea Krásná louka (Krátkosrstá kolie)

Damilla Daidalos (Anglický bulteriér)

Sparky (Jack Russel Teriér)

Xatie Hedvábný sen (Šeltie)

Nick Farma Štěkot (Pyrenejský ovčák)

Matýsek (Kříženec)

Borek z Bohumínské mokřiny (Vizsla)

Fine Day Alkyra (Border kolie)

Jessie (Jorkšírský teriér)

Ria (Kříženec)

Falbala Svěží vítr (Australský ovčák)

Ebi (Kříženec)

Katrina Qwin Astronaut (Knírač malý)

Balů (Knírač malý)

 

Lady (Kříženec)

 

Cindy (Labradorský retrívr)

   
 
 
 
SEZNAM ČLENŮ VE ŠKOLNÍM ROCE 2011/2012
 
ČLENOVÉ 2011/2012
ZAČÁTEČNÍCI POKROČILÍ

Daniel Navrátil + Scotty (Šeltie)

Magdaléna Důjková + Barča (Zlatý retrívr)

Irena Ředinová + Nelinka (Zlatý retrívr)

Markéta Klanduchová + Ex (Australský honácký pes)

Pavlína Dvorská + Forrest (Zlatý retrívr)

Dáša Gavendová + Barča (Knírač malý) + Ebi (Havanský psík)

Adéla Rudolfová + Damilla (Anglický bulteriér)

Lenka Omastová + Ria (Kříženec)

Marťa Bárová + Jaga (Rhodéský ridgeback)

Petra Waasová + Zuzanka (Americký kokršpaněl)

Kateřina Navrátilová + Eda (Irský vlkodav)

Arnošt a Barča Malenovští + Ara (Border teriér)

Miloslava Beranová + Sára (Appenzelský sal.pes)

Maruška Gadasová + Matýsek (Kříženec)

Denisa Bajgarová + Kessy (Labradorský retrívr)

Martin a Simča Machalovi + Finí (Border kolie)

Lenka Sedláčková + Bessy (Jorkšírský teriér)

Jan Machala + Ejmy (Boloňský psík)

Martina Svozilová + Gerďa (Border kolie)

Renata Čižmárová + Tweety (Border teriér)

 

Petr Čagan + Cindy (Labradoský retrívr)

 
 
 
 
 
ROZDĚLENÍ SKUPINEK VE ŠKOLNÍM ROCE 2010/2011
 
Skupinka 1 - začátečníci: Skupinka 2 - pokročilí
Magdaléna Důjková - Barča, zlatý retrívr  Alžběta Krajčíková - Jekyll, kříženec 
Zuzana Buczinská - Eli, šeltie Jitka Jakubíková - Angela, francouzský buldoček 
Olga Sedláčková - Spike, jack russel terrier Helena Škňouřilová - Jack, jack russel terrier
Renáta Čižmárová - Tweety, border teriér; Rita, kříženec  Markéta Klanduchová - Exi, australský honácký pes 
Kateřina Bradová - Bali, australský ovčák Lenka Omastová - Ria, kříženec
p.Šustalová - Eli, šeltie Dáša Gavendová - Bára, malý knírač
Lucka Pospíšilová - Avišek, stafordšíršký bulteriér  Maruška Gadasová - Mates, kříženec
Jitka Jakubíková - Bastien, cane corso Martina Bárová - Lady, kříženec
Soňa Hynčicová- Agáta, belgický ovčák malinois  Soňa Hynčicová - Zuza, Viki, kříženci
Helena Škňouřilová - Majina, jack russel terrier Simona Machalová - Finí, border collie
 
Alča Frankovičová - Koninka, šeltie
Janča Koutníková - Aillie, Debbie, australsští ovčáci
 
 
ROZDĚLENÍ SKUPINEK VE ŠKOLNÍM ROCE 2009/2010
 
  
 
TOPlist